Mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa do gabinetu stomatologicznego i medycyny estetycznej Dental and Beauty. Miejsca stworzonego z pasją, gwarantującego wysoką jakość usług oraz zadowolenie Pacjentów. Nowoczesne wyposażenie i współczesne metody leczenia zapewniają komfort i bezpieczeństwo Pacjenta.

Moim celem jest spełnienie Państwa oczekiwań, poprzez świadczenie wysokiego poziomu usług zgodnego z aktualnym stanem wiedzy lekarskiej, którą stale poszerzam, uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Chcę przyczyniać się do poprawy samopoczucia moich Pacjentów. Zadbany, atrakcyjny wygląd wzmacnia poczucie własnej wartości i pewności siebie. Warto go wesprzeć metodami, jakie oferuje nam nowoczesna stomatologia i medycyna estetyczna. Dbam o to, aby wszystkie zabiegi przeprowadzane były bezboleśnie, z należytą starannością i w przyjaznej atmosferze.

Zachęcam do zapoznania się z ofertę gabinetu i skorzystania z usług. Gwarantuję Państwu najlepsze warunki leczenia, a przy okazji bardzo atrakcyjne ceny. Dołożę wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z pobytu w moim Gabinecie.

 
Do zobaczenia!
lekarz dentysta Patrycja Nowakowska

dentysta Patrycja Nowakowska